Apie įmonę

Pasaulis be prieskonių būtų nuobodus. Kiek daug kvapų ir skonio niuansų įprastam patiekalui suteikia kad ir juodasis pipiras! Atkeliavęs iš toliau ar iš arčiau, kiekvienas prieskonis turi savitą charakterį.

 

„Preskonitos" specialistai jau daugelį metų gilinasi į prieskonių paslaptis. Įmonė nuolat plečia veiklos spektrą. Įdiegtos pažangios pakavimo ir etikečių ženklinimo linijos verslo partneriams leidžia pasiūlyti pilną prieskonių pakavimo ciklą: nuo žaliavų atrinkimo ir pirkimo, mišinio receptūros kūrimo, iki supakavimo į pageidaujamo dydžio ir tipo pakuotes.

 

Net nedidelė pakuočių partija gali būti atspausdinta su pageidaujamos kalbos etikete. Prieskoniai pakuojami į šešias skirtingų dydžių pakuotes su patogiais užtrauktukais, kurie ir atidarius pakuotę padeda viduje esantiems prieskoniams ilgiau išlaikyti savo geriausias savybes.

„Preskonitoje" taip pat veikia rankinio pakavimo cechas, kuriame pakuojami išskirtiniai prieskonių rinkiniai, sudaryti iš skirtingo dydžio komponentų.

Kvapnūs „Preskonitos" meistrų sukurti „Aroma Bona" ir „Aroma Mix" prieskonių mišiniai laukiami daugelyje užsienio prekybos tinklų. Jais džiaugiasi Vokietijos, Graikijos, Ispanijos, Rusijos ir kitų šalių skanaus maisto mėgėjai.

Visi užsakymai „Preskonitoje" atliekami kokybiškai, atidžiai ir laiku.

 

Susisiekite su mumis. Pasikalbėkime apie prieskonius.